Вже стало доброю традицією для освітян Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Джерело» брати участь у Міжнародних професійних форумах. На сьогодні вкрай важливим є модернізація змісту діяльності спеціальних шкіл-інтернатів відповідно до сучасних вимог, принципів Концепції «Нова українська школа», прогресивного міжнародного досвіду, а також новітньої методології спеціальної освіти.

Саме тому на Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті – 2021» творча група педагогів у складі Нішенка О.В., Крохмаль Н.Б., Аушева С.П., Шокарєвої О.Є. презентувала освітні матеріали досвіду з теми «Індивідуально-варіативна стратегія навчання дітей з особливими освітніми потребами, які мають різні порушення психофізичного розвитку, в спеціальному закладі освіти».

Творча робота педагогів школи-інтернату «Джерело» має слугувати розвитку ініціативи в реалізації завдань корекційно-реабілітаційної допомоги дітям з особливими освітніми потребами та підвищенню рейтингу і транспарентності освітнього закладу.

В науково-пошуковій розробці висвітлені нові інтегративні корекційно-розвивальні технології, які забезпечують попередження інвалідізації дітей та підлітків, їх успішну соціалізацію та професіоналізацію.

Представлена творча розробка з досвіду роботи  педагогів “Джерела”  удостоєна найвищої нагороди – Диплома та золотої медалі.

DSC_1001IMG-5690фотоTITIMG-5690IMG-569s0