Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який у цьому році проводиться вперше, дає можливість юнакам розвиватися не тільки у професійному, але й в аматорському виді спорту.
У відбірковому етапі обласних змагань з футзалу продовжують виборювати першість запорізькі команди. На цей раз відбулась гра серед 4 аматорських футбольних команд: «Дикі коні», «Дикий кріль», «Мавпи» та «Північний олень».
– Можливо, у майбутньому юнаки стануть спортивним резервом збірної України чи видатними спортсменами. Саме цей проєкт дає поштовх молоді розвиватися, – зазначає голова Асоціації футзалу Запорізької області Віталій Манько.
За 4 роки дистанційного навчання дітям бракувало спілкування з однолітками. Тому, дізнавшись про на старт змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», школярі з радістю до нього долучилися.
– Коли оголосили набір до команд, хлопці охоче почали підготовку до змагань. Останній тиждень займалися кожен день. Діти налаштовані на перемогу, – зазначає тренерка Анна Грушко.
Самі ж гравці кажуть, що головне не перемога, а плідна командна робота.
– Командних традицій немає поки що, але підтримуємо словами: все буде добре, ми переможемо, ми найкращі, – каже воротар команди Артем.
Тренери зазначають, що такі проєкти допомагають виховати перспективну та непереможну молодь.

Вболіваємо за кожного! Разом до перемоги!

picture-1picture-2picture-3picture-4picture-5picture-6picture-7