З 28 лютого по 3 березня 2023 року тривала неймовірна пригода команди здобувачів освіти наукового ліцею комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія»  Запорізької обласної ради у складі учнів десятих класів АДАМОВА Ярослава, ЄРЬОМЕНКА Михайла (проєкт в категорії «Поведінкові та суспільні науки») та одинадцятикласниці НОВІКОВОЇ Дар’ї (проєкт у категорії «Науки про рослини») у Всеукраїнському науково-технічному конкурсі Еко-Техно Україна 2023 національного відбору Міжнародного конкурсу ІSEF Regeneron. Учні наукового ліцею Хортицької національної академії – єдині, хто представляв Запорізьку область у фіналі конкурсу, успішно витримали марафон з постерним та онлайн захистом.

За рішенням наукового журі Новікова Дар’я посіла ІІІ місце, а командний проєкт Адамова Ярослава та Єрьоменка Михайла потрапив у 10 кращих в Україні та за підсумками конкурсу посів І місце.

Вітаємо переможців і знаємо, що далі буде!

Керівники проєктів – вчитель математики Ластенко Ю.В. і вчитель біології Туманян Т.С.

 

Додаток 3_Еко_Техно.docxДодаток 4_Еко_Техно.docxДодаток 5_Еко_Техно.docxДодаток 6_Еко_Техно.docxДодаток 7_Еко_Техно.docxДодаток 8_Еко_Техно.docxДодаток 9_Еко_Техно.docxДодаток 2_Еко_Техно.docx