Напередодні 14 жовтня – Дня захисників і захисниць України; Свята Покрови Пресвятої Богородиці; Дня українського козацтва; Дня визволення Запоріжжя від нацистських загарбників – у “Світанку” в 1-9 класах було проведено низку заходів, метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.

З цієї нагоди у нашій школі відбулися заходи. Учні початкової школи намалювали вітальні малюнки. В класах молодшої ланки пройшли святкові змагання «Ми – нащадки козацької слави!», вікторини на козацьку тематику. У шкільній бібліотеці було організовано розгорнуту книжкову виставку «Шляхами козацької слави», «Мужність і відвага крізь покоління». Учні мали змогу зазирнути до сторінок історії та згадали про предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також ознайомились з героями сьогодення, які нині боронять державу. Вчителем історії Олександром Павловським проведено урок мужності «Україна – понад усе», під час якого здобувачів освіти  познайомили з історією свят Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва, продемонстрували сучасні тематичні відеоролики.

Учні, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!