З 22 по 26 вересня на Донеччині у м. Святогірську відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти. У змаганнях взяли участь команди з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Сумської областей України та міста Києва.

Запорізьку область на Чемпіонаті представляли дві збірні команди, до складу яких увійшли гуртківці КЗ “Центр туризму” ЗОР з міста Запоріжжя (керівники Некрасов С.А., Жиленко Т.М., Бебешко С.Я., Смірнов С.О.), міста Токмака (керівники Калініна Ю.В., Іванова Т.М.), міста Бердянська (керівники Лазаренко Є.В., Лазаренко А.Ю., Данилюк Т.В., Іванова Л.О.) і міста Приморська (керівник Микалюк С.М.).  Усього Запорізьку область представляли 24 юні спортсмени-орієнтувльники віком від 10 до 18 років.

Під час Чемпіонату учасники змагались на короткій та середній дистанціях, а також проходили двоетапну естафету.

І хоча дистанції Чемпіонату виявились доволі складними, майже всі вихованці КЗ “Центр туризму” ЗОР здобули призові місця і медалі у різних видах програми. Тож вітаємо наших призерів:

Стекачов Назарій (керівник Некрасов С.А.) – 3 місце короткі дистанції, 2 місце середні дистанції, 1 місце естафета;

Подопригора Дмитро (керівник Некрасов С.А.) – 2 місце естафета;

Стекачова Єва  (керівник Некрасов С.А.) – 2 місце короткі дистанції, 2 місце естафета;

Стекачова Руслана (керівник Некрасов С.А.) – 2 місце естафета;

Коровін Антон (керівник Некрасов С.А.) –  2 місце короткі дистанції, 3 місце середні дистанції;

Кравченко Сергій (керівник Калініна Ю.В.) – 2 місце короткі дистанції, 3 місце середні дистанції, 1 місце естафета;

Смірнова Аліна (керівник Калініна Ю.В.) – 1 місце естафета;

Мілейко Ростислав (керівник Жиленко Т.М.) – 2 місце естафета;

Нескоромний Ростислав (керівник Жиленко Т.М.) – 2 місце естафета;

Прохорчук Олександр (керівник Жиленко Т.М.) – 2 місце естафета;

Зінов’єва Дар’я (керівник Жиленко Т.М.) – 2 місце коротка дистанція, 1 місце естафета;

Штанкевич Сергій (керівник Бебешко С.Я.) – 2 місце естафета;

Стельмах Валерій (керівник Смірнов С.О.) – 2 місце естафета;

Кременчуцький Максим (керівник Іванова Т.М.) – 2 місце середні дистанції;

Шиметенко Станіслав (керівник Лазаренко Є.В.) – 3 місце короткі дистанції.

Пишаємося нашими вихованцями і зичимо їм нових спортивних і життєвих перемог!

asfg04dsga07gasf06fsdg08sfg03fadg09sfg01sfg05sds02