Кожна екскурсія за межі освітнього закладу для дітей із синдромом Дауна – це хвилююча та надзвичайна подія. До кожної подорожі діти разом з педагогами завжди готуються заздалегідь, повторюючи правила дорожнього руху та особливості соціальної поведінки у місці призначення.

Цього разу учні 9-Б класу мали нагоду насолодитися красою вересневої природи та вирушили в похід до Запорізького «Дубового гаю». Подорож для дітей виявилась наповненою подіями та яскравими враженнями. Вони приємно насолоджувалися буденною і водночас чарівною тишею природи – парком, мальовничою затокою, майже ручними птахами, сонечком та легким вітерецем, що створювали атмосферу затишку та сприяли дружньому спілкуванню, легкості емоцій та естетичній насолоді.

З релаксаційних хвилин діти швидко переключилися на драйвові гонки на автодромі. Це був для них перший досвід, який спонукав дітей швидко мислити в екстремальних умовах, орієнтуватися в управлінні та просторі і вміти ефективно взаємодіяти з сусідом по авто.

З відчуттям власної перемоги, хлопці із задоволенням спробували себе у ролі мисливців. Уважно прислухаючись до пояснень інструктора, юнаки відчули свої нові резерви – бути уважними та влучними.

Смачним пікніком та бесідою, сповненою емоціями та враженнями, юні мандрівники завершили захоплюючу подорож. Сподіваємось на щасливе й активне майбутнє надалі!

542fghjrrr3445rg4ghffe3545f4r4