Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що на виконання пункту 4 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 грудня 2023 року № 1527 та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2024 рік, у період з 09 по 17 березня 2024 року Національний центр «Мала академія наук України» (далі НЦ «МАНУ») спільно з партнерами проводить цикл заходів у межах Всеукраїнського наукового пікніка з нагоди Міжнародного дня числа Пі.

У цьому році заплановано проведення Першої математичної Пі-олімпіади. Ознайомитися з програмою святкування Міжнародного дня математики 2024 від НЦ «МАНУ» та партнерів можна за посиланням:

https://platform.man.gov.ua/media/bfbb7df2-%2079d1-49b4-99fb-17d38fdff555

Популяризація математики є одним із важливих завдань, що ставить перед нашою державою в розрізі подолання освітніх втрат. Саме тому організація заходів, спрямована на педагогів і надання їм необхідних ідей та матеріалів для проведення святкування у закладах освіти, є надзвичайно важливою. У 2024 році заплановано проведення майстерні «Як цікаво організувати день числа Пі» та підготовлено методичні вказівки «3 і 14 порад як провести день числа Пі». Запрошуємо долучитися до цьогорічного святкування Міжнародного дня числа ПІ та організації свята у ваших закладах освіти із залученням регіональних відділень МАН з метою популяризації математичних знань і підтримки освітніх традицій. Також надаємо покликання на допоміжні методичні матеріали та відео за тематикою заходу:

  1. Плейліст Педагогічної майстерні «Як цікаво організувати день числа Пі»: https://www.youtube.com/playlist?list=PLHtgl9d8TDJTUNrmOK3uUjxIsRpDhnccu
  2. Тека матеріалів Педагогічної майстерні «Як цікаво організувати день числа Пі»:

https://drive.google.com/drive/folders/11CM7jAOVwSI7aHGks5b44iBUwqz47Jav

  1. Методичні вказівки «3 і 14 порад як провести день числа Пі»:

https://drive.google.com/file/d/1e1xjJfbweDZGeUHGK1_FopkX_WkW665k/view?usp=drive_link

Всі заклади та їх колективи, які долучаться до святкування Міжнародного дня числа Пі, буде нагороджено відзнаками Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України. НЦ «МАНУ» на своїх інформаційних ресурсах буде публікувати інформацію про святкування в Україні, тому просимо до 1 квітня надсилати короткі відео репортажі (до 3 хвилин) та інформацію про заходи з нагоди Міжнародного дня числа Пі у вигляді PDF файлу в якому є план заходів, інформація про кількість залучених у це святкування учасників та посилання на публікації про анонси заходів в соцмережах (якщо є) на електронну адресу appmath@man.gov.ua.

Також з метою подолання освітніх втрат та популяризації математики серед молоді, НЦ «МАНУ» проводить різноманітні математичні активності протягом 2024 року.

Запрошуємо до співпраці. Контактна особа – Катерина ТЕРЛЕЦЬКА, завідувач лабораторії математичних наук НЦ «МАНУ», тел: +380675088455.