З метою формування у молодого покоління високих моральних цінностей, почуття патріотизму, сприяння підвищенню художньої майстерності юних фотоаматорів та популяризації фотомистецтва, виховання громадянських почуттів і свідомості, любові до Батьківщини, до рідного краю, виявлення та відбору кращих фоторобіт для участі в обласних фотовиставках та Всеукраїнських фотоконкурсах, комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з червня по вересень 2021 року проведено Обласний етап конкурсу фотоаматорів «Країна моя – Україна» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та вихованців закладів освіти обласного підпорядкування.

На обласний конкурс було надано понад 400 робіт. Проведення конкурсу дозволило оцінити індивідуальність і креативність творчого почерку, яскравість і виразність роботи, оригінальність ідеї, відповідність тематиці конкурсу та ін.

Авторів, роботи яких посіли І, ІІ, ІІІ місця, було нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації. Найкращі роботи відправлено до м. Києва для участі у завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів   «Моя Україно!»

Бажаємо нашім вихованцям перемоги во Всеукраїнському конкурсі!

6 Доторкнутись до небес_Губарєва Віолетта_Енергодарський ЦДЮТ4 млина старого крутить жорна Осіпенко Руслана22 Корчака Вікторія Я білочка пухнаста21 Костел Ольги та Єлизавети Кутьев Сергій 11-б8 Холі фестиваль в Запоріжжі_Волкова Мішель_Запоріжжя_259611 Борисова_наодинці з думками12 Черевичний Тимофій  я українець15 Лани України Грекова Уляна16 Море кличе...Хвилі співають, пейзаж, Шемчук Вікторія Леонідівна,     15 років,       КЗ Паросток