10-12 вересня 2020 року відбулася Обласна польова школа «Джури козацькі». Захід проходив у Василівському районі на турбазі КЗ «Центр туризму» ЗОР «Лиса гора». Польова школа «Джури козацькі» проводиться п’ятий рік поспіль і є складовою частиною Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та військово-патріотичного виховання в Запорізькій області. У 2020 році польова школа була присвячена 130 річниці від дня народження Василя Тютюнника – військового діяча, командувача армії Української народної республіки.

На лоні мальовничої природи Лисої гори на березі Каховського водосховища, юні джури пройшли справжній козацький гарт!

На заході були присутні представники Василівського, Вільнянського району, Водянської ОТГ, Чернігівської ОТГ, Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум», «Малобілозерської спеціалізованої естетичної школи-інтернату «Дивосвіт», Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Козацький ліцей» та Запорізького центру козацького військово-патріотичного виховання «Школа Джур».

До програми польової школи входили цікаві й корисні майстер-класи, конкурси та ігри: «Неповне розбирання та збирання автомату», «Стрільба», «Відун», «Впоряд», «Рятівник» та «Бівак».

За результатами конкурсної програми у загальному заліку були визначені призери:

І місце – рій «Січовики» КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР (кер. Ганніч В.В.);

ІІ місце – рій «Дніпровські соколи» КЗ «Дніпровська ЗОШ №1» (кер. Сімакова Т.Л.);

ІІІ місце – рій «Екстрим» Опорного закладу Чернігівська ЗОШ

І-ІІІ ст. (кер. Стребуль Ю.А.).

У проведенні майстер-класів та конкурсів КЗ «Центр туризму» ЗОР дякує за допомогу Сало Є.О. та Мотузко О.О., представникам школи домедичної допомоги «Юнацького корпусу» (конкурс «Рятівник»).

Також дякуємо всім учасникам та керівникам, які взяли участь у польовій школі «Джури козацькі». Чекаємо вас наступного року!

05060701020304