Незважаючи на повномасштабну війну російської федерації проти України, 17 липня 2023 року 17 талановитих запорізьких дітей, учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році, долучилися до роботи Літньої профільної школи «Інтелект України» на базі туристично-розважального та гірськолижного комплексу «Сонячна долина» (с. Бояни, Чернівецька обл.)

Літню профільну школу організував Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації у партнерстві з Малою академією наук України, залучивши фахівців STEM-лабораторій Національної академії наук України, з метою створення належних умов для освітньої, культурно-виховної та фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми, отримання обдарованою молоддю кваліфікованої навчальної, інформаційної і методичної допомоги, задоволення їх потреб у професійному визначенні та забезпечення ефективного відпочинку дітей.

Профільна школа має стати платформою для обміну досвідом та ідеями обдарованої молоді нашої незламної держави.

Протягом тижня юні дослідники долучаться до роботи за трьома секціями: «Вибухові Хіміки», «Незламні Фізики» та «Передові Біологи». Відповідно до програми навчання вони відвідають тематичні вебінари, майстер-класи та тренінги з найкращими викладачами та педагогами України.

Крім того, учасники зможуть відвідати театралізовану екскурсію Чернівцями з паном Ярком, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та взяти участь у експериментальній діяльності Музею наук у Чернівцях Малої академії наук України.

Організація змістовного дозвілля та відпочинку для учасників Літньої профільної школи здійснюється із дотриманням належних умов безпеки життєдіяльності, зокрема під час повітряних тривог.

Запорізький край чекає наших юних науковців, збагачених новими знаннями та вміннями, які у цей непростий час продовжують свій науковий пошук з мрією про мирне небо і нашу Перемогу на всіх фронтах!

Будемо і надалі стежити за успіхами юних дослідників та науковців краю козацької слави!

Висловлюємо щиру вдячність директорці Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксані САКРІЄР за організацію та запрошення до Літньої профільної школи «Інтелект України»!