70 юних спортсменів Запорізької області їдуть до Києва, щоб взяти участь у Всеукраїнських змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Це – переможці обласного етапу, який об’єднав понад 655 учнів із 19 територіальних громад Запорізького регіону.

Голова Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров привітав учнів, які представлятимуть інтереси нашої області з перемогою в обласному етапі та зауважив, що всім нам хочеться радіти вашим перемогам і на державному рівні.

Запорізька область долучилася до участі у проєкті у всіх п’яти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та черліденгу.

Ці змагання обʼєднали всіх: організаторів, батьків, учасників. Запорізька обласна державна адміністрація забезпечила повний супровід дітей до Києва. Нам активно допомагали і представники бізнесу. Дякуємо усім, хто долучився та підтримав наших дітей. Але більш за все – нашим військовим. Саме завдяки їхній мужності ми маємо можливість організовувати такі свята, – зазначила Директор Департаменту освіти і науки ЗОДА Людмила Бухаріна.

Учасники змагань отримали сертифікати на спортивну форму та заряджений на перемогу талісман. Це – прапор Запорізької області, який власноруч підписав старший солдат 15 бригади оперативного призначення НГУ «КАРА-ДАГ»  Євген Бадін з позивним «Фанат».

Попри складні умови ви продовжуєте займатися спортом – рости духом, ставати кращими тілом. Дякуємо вам, пишаємося вами. Тільки вперед. Тільки до перемоги, – підсумувала секретарка Запорізької міськради Регіна Харченко

picture-1picture-6picture-9picture-7picture-10picture-2picture-3picture-4picture-5picture-8picture-11picture-12picture-13picture-14picture-15picture-16picture-17picture-18
Вболіваємо за наших спортсменів та бажаємо зіграти та виступити на всеукраїнському етапі на максимум своїх можливостей!