«Читання – найкраще навчання», – стверджує народна мудрість. Неможливо не погодитися з цими словами. В цьому переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини. Адже книга вселяє в нас любов до рідної України, повагу до інших народів, інтерес до їхньої культури, виховує почуття патріотизму. Книга навчає рідної мови, розкриває красу поетичного слова.

З метою прищеплення  сучасному підростаючому поколінню любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні у КЗ «ЗСЗШІ «Джерело» ЗОР був проведений Тиждень любові до книги.

Всі заходи, в рамках тижня, були спрямовані на популяризацію кращих надбань сучасної української та зарубіжної літератури, активізації роботи бібліотеки з дітьми, стимулювання у здобувачів освіти інтересу до читання якісної літератури, виявлення читацьких уподобань та пріоритетів, вироблення навичок самостійної роботи з книгою, а також заохочення до читання.

Розпочався тиждень виставкою стіннівок «Книги – морська глибина знань» та інформаційною годиною «Якщо хочеш добро мати, вчися книгу шанувати».  В початкових класах пройшов конкурс на кращу розфарбовку улюбленого героя сучасних українських оповідань. Гра «Вгадай казку» зацікавила першокласників, а  для здобувачів освіти других класів було проведено вікторину “Подружись із книгою”.

В рамках круглого столу «Розповідь про свою домашню бібліотеку», здобувачі освіти третіх класів із захопленням ділилися враженнями про найцікавіші книги з домашньої бібліотеки, демонструючи їх, а четвертокласники стали учасниками конкурсу ерудитів «Юні читайлики».

Для молодших школярів було організовано свято «Подорож до країни Читландії», під час якого, за допомогою розвиваючої настільної гри, маленькі читачі мандрували чарівною картою, отримували  цікаві призи та подарунки, пригадуючи улюблені казки та рятуючи добрих казкових персонажів.

Тиждень любові до книги пройшов на високому рівні і допоміг учням у становленні індивідуальності, формування потреби й уміння використовувати засвоєні знання в повсякденному житті.

Ритм життя сучасних людей настільки стрімкий, що інколи буває важко знайти вільний час для читання. Так, звичайно, не потрібно відмовлятися від усіх благ цивілізації, адже вони нам приносять користь. Та варто пам’ятати про книгу, яка дарує нам моральне задоволення та істинні хвилини щастя. Тож нехай книги входять у кожен дім, приносячи безмежне задоволення спілкування з безцінним скарбом знань та досвіду.

зображення_viber_2021-10-07_11-59-29-232hh686jj5зображення_viber_2021-10-07_11-59-25-148557