В середу, 22 вересня, студійці «Театру Слова» вперше переступили поріг Запорізького національного університету. Студія була запрошена головою Запорізької обласної організації Національної Спілки письменників України к.ф.н Ольгою Стадніченко  на презентацію виданого до 30-річчя Незалежності України альманаху творів письменників Запорізького краю «Україно моя, твоя доля стає і моєю».

Студійці «Театру Слова» (старша і вже досвічена група!) були не лише гостями на заході, а й учасниками його: у їх виконанні «ожили» твори нашого Поета – Юрія Єршова –Холодного, які теж увійшли до ювілейного альманаху. Хоча – не лише НАШОГО Поета: творчість Юрія Єршова-Холодного належить і рідному Запоріжжю, і всій Україні.

Хвилювалися студійці: університет(!), наукова бібліотека(!), студенти, викладачі, письменники!!! Хвилювалися не тільки дівчата – Серафіма Мітюшина і Наталя Шозда. Хвилювалися й хлопці: Андрій Дводненко, Тимофій Риморенко, Данило Гончаренко. Та їх хвилювання були даремними. Кожен із студійців душу свою вклав у поетичні рядки Юрія Івановича, наповнені любов’ю до рідної землі, до рідної мови, до рідного колегіуму. Виступ «Театру Слова» тепло зустрів зал, а слова захоплення читцями, прочитаною ними поезією щиро висловили як досвічені, так і молоді учасники цікавого й змістовного заходу.

Колегіанти-студійці уважно вслухалися у виступи вже знаних і ще не відомих їм авторів – Миколи Білокопитова, Віри Коваль, Ольги Ліщук, Тетяни Осінь, Лорини Тесленко, Віри Шмиги, Пилипа Юрика. Цікавим було знайомство і з молодою, але вже досить відомою письменницею, переможницею Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Наталією Ігнатьєвою, яка у автографі в книзі «Звір» подарувала нам усім такі слова: «Дорогі «січовики»! Ви завжди були й залишаєтеся осередком патріотизму та честі! Шаную вас і люблю!»

До колегіуму студійці поверталися, здається, сильнішими, оновленими, наснаженими: душі їх вібрали почуте рідне поетичне Слово і радість власної причетності до його творення.