Багатий на творчо обдарованих учнів наш, Запорізький край, упевнено тримає першість на престижних конкурсах. Науковий ліцей Хортицької національної академії із гордістю повідомляє про перемогу однієї з наших учениць у Всеукраїнському Конкурсі творчих проєктів “Код нації”. Учениця 10 класу, Калашник Ярослава, під керівництвом вчителя української мови та літератури Ярослави Іванівни Соловій, здобула друге місце серед талановитих юних письменників з усієї країни!

Літературна робота учениці була орієнтована на пошук сучасного “Коду нації” крізь призму автентичної культури Запорізького краю, історії та традицій нашого регіону. У своїй роботі проаналізовано значення культурних цінностей та історичних подій, народних звичаїв та традицій для формування української нації.

Запорізький край – це пишна і багата спадщина України, і ця перемога підтверджує нашу роль у розвитку та підтримці української культури та національної свідомості.

Щиро вітаємо Ярославу Калашник та її наставницю Ярославу Іванівну Соловій,  бажаємо їм подальших успіхів у їх наукових та творчих зусиллях.

photo_2023-03-08_14-44-08Диплом