Свято до Дня інваліда «Листи про мир»1 грудня, напередодні Міжнародного Дня інвалідів, у КЗ ЗСЗШІ «Джерело» було людно: зібрало всіх воєдино національно-патріотичне дійство «Листи про мир». День інвалідів привертає увагу людства до проблем людей з обмеженими можливостями, захисту їх гідності, прав, благополуччя, а під час свята вихованці нашого закладу, більшість з яких діти-інваліди, привертали увагу всіх присутніх до проблеми встановлення миру на нашій рідній Україні.
Свято до Дня інваліда «Листи про мир»1 грудня, напередодні Міжнародного Дня інвалідів, у КЗ ЗСЗШІ «Джерело» було людно: зібрало всіх воєдино національно-патріотичне дійство «Листи про мир». День інвалідів привертає увагу людства до проблем людей з обмеженими можливостями, захисту їх гідності, прав, благополуччя, а під час свята вихованці нашого закладу, більшість з яких діти-інваліди, привертали увагу всіх присутніх до проблеми встановлення миру на нашій рідній Україні. На свято завітали шановані гості – люди, які бачили війну – наживо, близько, дивлячись їй у вічі, герої, яким ми завдячуємо нашим життям: шефи закладу БПС м. Запоріжжя (Кислухин Е.О.), відділ КМСД Шеченківського р-ну (Ульяненко К.В.), бійці 55 окремої артилерійської бригади, боєць 42 окремої артилерійської бригади Бакін Є.М., представник ЗОІППО Волошина Т.А. У холі на них чекали виставка поробок «Голуб миру» та стіннівок «Добро і милосердя – два крила», яка була присвячена Міжнародному Дню інвалідів.
Свято вшанування та пам’яті, любові та миру, добра та милосердя… Саме цими словами можна передати ту атмосферу, яка панувала у актовій залі, адже саме дітки, вихованці нашого закладу, були найголовнішими героями дійства: нечуючі учні старших класів виконали Гімн України у жестовому супроводі, учні молодших та старших класів декламували вірші та співали пісні про мир. Об’єднав усіх присутніх у залі флеш-моб миру «Ти повертайся», пісня у сімейному виконанні. Кульмінацією заходу стала жестова пісня «Мальви», яка червоною стрічкою пройшла крізь душі усіх, хто завітав на свято, сльозами скорботи та болю пролилась в серцях воїнів-героїв. Родзинкою дійства стали листи – відео-звернення маленьких українців до рідних та близьких, далеких, але таких дорогих солдатів.
Маємо надію, що голуби донесуть листи до адресатів і прийде мир на землю, і заколосяться поля, любов та злагода будуть поруч з нами завжди.
Висловлюємо щиру подяку усім, хто брав участь у підготовці свята. Ми разом – велика сила, ми віримо у наш народ, у єдність і перемогу. Ми виховуємо гідне покоління патріотів нашої Вітчизни, даруємо любов та сіємо добро!

Свято до Дня інваліда «Листи про мир»

Свято до Дня інваліда «Листи про мир» Свято до Дня інваліда «Листи про мир»