Повідомляємо, що згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2024 № 1/8800-24, відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Благодійним фондом «Star for Life Ukraine», буде організовано безкоштовну літню школу «Summer IT School 2024».

«Summer IT School 2024» — це онлайн-школа для учнів 5-11 класів, яка пропонує різноманітні освітні програми для різних вікових категорій школярів.

Учні 5-7 класів матимуть можливість вивчати мову програмування Java та ознайомитися з різними технологіями веб-розробки, включаючи HTML, CSS та JavaScript.

Учні 8-11 класів також зможуть долучитися до програм, спрямованих на покращення ментального здоров’я та вивчення англійської мови.

Унікальною пропозицією для старшокласників стане участь у пілотних програмах від фахівців IT-компанії Sigma Software. Зазначені програми включатимуть огляд IT-індустрії, питання профорієнтації та лідерства.

Крім того, у рамках навчання в школі Star for Life Ukraine намагатиметься підтримати обдарованих учнів подарунками у вигляді ноутбуками від меценатів фонду.

Навчання у «Summer IT School 2024» розпочнеться 03 червня 2024 року.

Реєстрація триватиме до 1 червня 2024 року за посиланням: https://vse.ee/ckaq