З 11 до 26 вересня 2021 року проходить наймасштабніший в Україні футбольний турнір для дітей 2010–2011 р. н. «Кубок єднання – 2021».

Мета турніру — об’єднання України навколо великого футбольного дійства, популяризація футболу серед школярів та вихованців спортивних шкіл, формування основ здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, у футбольні секції та гуртки, підтримка дитячо-юнацького футболу.

Турнір проходив у два етапи: регіональний (відбірковий) і фінальний.

Нагадаємо, що 11 вересня команда «Козацького ліцею» змагалася за вихід у фінал та виборола почесне право представляти Запоріжжя на обласних змаганнях.

18 вересня на футбольному полі спортивного комплексу «Fit Haus» міста Запоріжжя ліцеїсти-футболісти грали у чвертьфіналі з ДЮСШ «Михайлівка» та здобули перемогу з рахунком 1:0.

19 вересня змагалися у півфіналі з ФК «Дизеліст» м. Токмака. Основний час матчу закінчився з рахунком 1:1, після чого розпочалася футбольна «лотерея» – післяматчеві пенальті, в яких фортуна посміхнулася футболістам з Токмака.

За бронзові нагороди боролися у матчі з ДЮСШ «Пологи» – і перемогли з рахунком 2:1. Найкращим бомбардиром усього Турніру став учень 5-А класу Хижняк В’ячеслав.

Переможці та призери змагань були нагороджені Кубками, медалями, м’ячами та комплектами для тренувань.

Пишаємося командою «Козацького ліцею» та супертренером Сергієм Філоненком і цінуємо ваші здобутки!

Міцного здоров’я і великих перемог у майбутньому!

3856712