Завдяки проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» школярі отримують корисні навички та розкривають свої таланти. Серед них і команда зі спортивного орієнтування «Сірий вовк» Запорізької гімназії № 108 Запорізької міської ради, учасники якої вирішили відкласти гаджети та долучитися до активного спорту.

“Наша команда складається з учнів різного віку. За допомогою мапи та компаса діти навчаються орієнтуватися на місцевості. Є й такі, чиї навички та знання вже дозволяють робити це без допоміжних засобів, враховуючи тільки навколишні фактори”, – поділилася вчителька фізичної культури Ірина Калиновська.

Спортивні активності подобаються s дітям, які з радістю долучаються до своєрідної «гри». Учасниця команди Марія Собецька розповіла, що тренування є дуже корисними, адже набуті знання можна використовувати й у реальному житті.

“Я люблю подорожувати – відвідувати нові місця. Тепер, отримавши нові знання, почуваюся набагато впевненіше. Навіть якщо я заблукаю, і буде відсутній інтернет, я не розгублюся, адже знаю, що робити в такій ситуації”, – поділилася Марія.

Під час тренувань діти отримали цікаве завдання – знайти цукерки в спеціальних схованках, які були відмічені на мапах. Аби перевірити навички та здатність дітей адаптуватися до непередбачуваних ситуацій, організатори перемістили за декілька десятків метрів точку з цукерками. Учасники мали здогадатися, що вона десь поруч та звичайно знайти її.
Перемогу здобула команда, гравці якої зібрали по 10 різних цукерок. Не обійшлось і без кумедних ситуацій – хлопець забув забрати цукерку в одній із локацій і прийшов до фінішу лише з 9 цукерками. Врешті решт, завдяки взаємодопомозі перемогла дружба.

Бажаємо вам не менш цікавих та захопливих змагань! Разом до перемоги!

picture-1picture-2picture-3picture-4picture-5picture-6picture-7picture-8picture-9picture-10picture-11picture-12picture-13