У Запорізькій області відбувся обласний етап змагань зі спортивного орієнтування, де за перемогу змагалися п’ять команд. Учні продемонстрували неймовірну волю до перемоги та доклали всіх зусиль, щоб пройти запланований маршрут якнайшвидше та без помилок.

Всі команди гідно змагалися й, що найважливіше, отримали позитивні емоції та мали можливість активно провести час на свіжому повітрі разом зі своїми друзями.

В результаті змагань маємо такий розподіл місць між командами:

Переможцями обласного етапу зі спортивного орієнтування стала команда Запорізької школи -інтернат «Козацький ліцей», «Їжаки»;

друге місце зайняла команда Запорізької школи-інтернат «Січовий колегіум», «Кабани»;

третє місце здобула команда Запорізької гімназії № 84, «Вогняні саламандри»;

четверте місце за командою КЗ «Василівський ліцей «Сузір’я» ВМР, «Вівцебик»;

п’яте місце – команда Запорізької гімназії № 108, «Сірий вовк».

 

Діти та тренери команд залишилися в захваті від участі у змаганнях та з радістю ділилися своїми враженнями:

– Це було дуже круто! Ми з командою тренувалися три місяці. А ще я ходив у походи з батьками та практикувався в Карпатах. І хоча наша команда не здобула перемогу, ми отримали досвід та знайшли нових друзів, – розповів учасник команди «Кабани» Дамир Шило.

– Микита Гринь, капітан команди «Їжаки», в захваті від фіналу: – Я дуже радий цій перемозі. Ми хотіли зайняти перше місце, і це нам вдалося. Впевнений, що і в Києві ми виступимо гідно, – ділиться хлопець.

Тренер команди «Їжаки» Андрій Оношко пишається своїми вихованцями:

– Ми розпочали тренування зі спортивного орієнтування, як тільки дізналися про проєкт «Пліч-о-пліч». Команда ретельно готувалася до фінального етапу обласних змагань. Двічі на тиждень проводили тренування, у вихідні – виходили до лісу. Тренувалися з картою та компасом. Спортивне орієнтування – це не лише фізична активність, але й розвиток таких важливих якостей, як логічне мислення, швидкість реакції та вміння працювати в команді, – поділився тренер.

picture-1picture-2picture-3picture-4picture-5picture-6picture-7picture-8picture-9picture-10picture-11picture-12picture-13picture-14picture-15picture-16picture-17picture-18

 


Дякуємо команді комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради за допомогу в організації та  проведенні обласного етапу змагань!