…Яка ж то радість – саджати, щоб «проізростало» (за Олександром Довженком)!..

30 жовтня вся Україна саджала дерева, деревця, деревцята. Вся Україна і її красива гілочка – Запорізький Січовий колегіум – взяли участь у національній толоці «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента «Зелена країна», в акції «Висадка дерев одним мільйоном людей за одну добу» в рамках «Greening of the Planet».

І хоча обидва корпуси колегіуму розташовані в парковій зоні, господарі закладу вже сьогодні дбають про майбутнє кожного дерева, кожного кущика, створюють нові алеї, нові, молоді зелені зони.

Сонячного суботнього дня на території колегіуму кипіла робота. І хоч у ній з відомих причин не могли взяти участь усі колегіанти, працювати було кому: до висадки дерев долучилися родини викладачів – від наймудріших до наймолодших членів родин. Свою лепту у висадку саджанців-деревцят сосон внесли й діти, – напевне, майбутні колегіанти: маленькі рученята дбайливо пригортали земелькою саджанці, коли батьки готували нові лунки.

Цікаво, що манюні саджанці сосон надійшли до Січового колегіуму зі Львівщини, з міста Яворів. Отож викохане із зернятка добрими руками на Заході України деревенятко з часом стане дорослим і міцним деревом на нашій запорізькій землі, тут, біля Січового колегіуму.

Нехай ростуть деревця й дерева! Хай прикрашають сади й парки, хай дарують радість нашій землі, нашій планеті, нам, людям! А ми, люди, дбаймо про кожне деревце, про кожен кущик! І нехай великим зеленим парком стане наша Україна, вся наша планета. Створюймо парки й ліси разом! Щоб живою, щоб здоровою була наша найпрекрасніша у Всесвіті планета Земля.

003922441127_n59864798908086_n8436308898604_n7510981046144_n874853500436_n