У цей святковий день висловлюємо слова глибокої вдячності усім працівникам освіти за ваше самовіддане покликання, творчу енергію і натхненну працю, за безмежну любов до своїх вихованців, за успішні кроки у впровадженні реформи українська школи у Запорізькій області.

Професіоналізм, творчість, чуйне ставлення до дітей та молоді завжди будуть відрізняти вас – представників славної професії. Ви присвятили своє життя благородній справі – навчанню та вихованню підростаючого покоління.

Віримо в наших безмежно талановитих вихователів, вчителів, майстрів, викладачів та наукових співробітників і робитимемо все можливе, щоб покращити умови вашої роботи, гідно оцінити досягнення і піднімати престиж професії у суспільстві.

Наша щиросердна повага вам, дорогі педагоги за невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Своєю невтомною працею ви допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі патріотичні, моральні і духовні цінності учнівській та студентській молоді. Будьте активними, навчайтеся новому, не зупиняйтеся в розвитку власного педагогічного та наукового таланту!

З огляду саме на системну, планомірну та наполегливу роботу освітян Запорізької області можна з упевненістю констатувати, що всі плани реформування освіти, амбітні перспективи перезавантаження всіх ланок освіти будуть якісно виконуватися й надалі.

Хай над вами, шановні працівники освіти, завжди сяє яскрава зірка людської вдячності всіх тих, кого ви вивели у самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання.

Бажаємо вам невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і добрих справах, життєдайної сили для нових звершень, державної підтримки, родинного затишку, щастя, здоров’я та благополуччя!

З повагою

Департамент освіти і науки

Запорізької обласної державної адміністрації