Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що Державний податковий університет (м. Ірпінь) проводить VІІІ  Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «Податківець майбутнього» (далі – Конкурс).

Метою Конкурсу є формування соціально-активної, ініціативної, з розвиненим креативним мисленням молодіжної спільноти, налагодження партнерських відносин між податківцями та майбутніми платниками податків в умовах викликів воєнного часу для Української держави.

До участі у Конкурсі запрошуються здобувачі закладів загальної середньої освіти (9-11 класів) та закладів фахової передвищої освіти. Учасники беруть участь у Конкурсі на добровільних засадах на безоплатній основі.

Для підтвердження участі в Конкурсі необхідно зареєструватися на сайті: https://dpu.edu.ua/konkurs з 04 березня по 17 квітня 2024 року.

Конкурс планується провести у два етапи:

перший – 02-19 квітня 2024 року (в online-режимі, з використанням платформи Moodle);

другий (фінальний) – 17 травня 2024 року на базі Державного податкового університету.

З детальною інформацією про Конкурс можна ознайомитися на сайті Державного податкового університету https://dpu.edu.ua/konkurs. Контактна особа – Тарнавська Валентина, тел.: 0443632729.