Метою проєкту є популяризація видів спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році, залучення максимальної кількості учнів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти, підтримки у закладах загальної середньої освіти системи фізичного виховання, формування у молоді сталих традицій і мотивації щодо фізичного виховання і спорту як важливого чинника у забезпеченні здорового способу життя!

В межах даного проєкту заплановано проведення спортивних змагань, з грудня 2023 по червень 2024 навчального року, із п’яти видів спорту: баскетбол, волейбол, спортивне орієнтування, футзал та черліденг.

Проведення змагань проходить у п’яти етапів:

  • Етап 1 (шкільний) – змагання проводяться в межах окремих закладів загальної середньої освіти з метою виявлення найсильніших учасників та формування команд закладів загальної середньої освіти з виду спорту. Дати проведення: грудень 2023 – січень 2024.
  • Етап 2 (територіальний) – змагання проводяться серед закладів загальної середньої освіти в межах територіальних громад. Переможці отримують право брати участь у наступному етапі змагань. Дати проведення: лютий – березень 2024.
  • Етап 3 (районний) – змагання проводяться в межах районів областей між командами закладів загальної середньої освіти. Переможці отримують право брати участь у наступному етапі змагань. Дати проведення: квітень – травень 2024.
  • Етап 4 (обласний) – змагання проводяться серед команд закладів освіти адміністративної складової територіального устрою України (АР Крим, областей України, м. Києва та Севастополя (далі — Території)). Переможці отримують право брати участь у наступному етапі змагань. Дати проведення: травень 2024.
  • Етап 5 (всеукраїнський) – фінальна частина змагань. У фінальній частині змагань беруть участь переможці 4 (обласного) етапу та команди, що посіли 1 місця у змаганнях в містах – обласних центрів, які визначають переможця Змагань. Дати проведення: червень 2024.

 

Для участі у змаганнях реєструй свою шкільні команду до 1 лютого 2024 року! Google – форми для реєстрації по кожному виду спорту знаходяться на офіційному сайті проєкту https://scl.gov.ua/.

Реєструйся! Тренуйся! Перемагай!

ПОЛОЖЕННЯ ТА РЕГЛАМЕНТИ:

Необхідні матеріали для підготовки та проведення змагань:

https://drive.google.com/drive/folders/11Lw98lZt0NLK7kVjrNqo2W6YJ-bV8LdY