Після перемоги на обласному етапі змагань, команда з футзалу від Запорізької школи-інтернат «Козацький ліцей» «Їжаки» активно тренується та готується до змагань на всеукраїнському рівні. За словами тренера команди Сергія Філоненка, перемоги його вихованцям далися нелегко, але згуртували дітей навколо спільної мети.

– Коли в змаганнях беруть участь 24 команди – це вже непросто. Ми подолали груповий етап і здобули всі перемоги в раунді плей-оф. Нам вдалося побудувати міцну команду, адже спорт – це те, що завжди об’єднує дітей. Наша мета – виступити якомога якісніше та результативніше. Наші спортсмени завзято тренувались, підтримували одне одного, дослухались порад тренера, тому й результат маємо найвищий. Будемо намагатись таким же чином виступити і на всеукраїнському фіналі, – відзначив керівник команди.

Чимало юних футболістів вже досягли успіхів. Серед них і шестикласник Ігор Климко, на рахунку якого велика кількість голів і вдалі передачі у  всіх відповідальних іграх. Разом з родиною хлопчик виїхав з окупованого Енергодара і зараз навчається в Козацькому ліцеї.

– Я займаюсь футболом понад п’ять років і мені це дуже подобається. У нас дуже зібрана та цілеспрямована команда. Завдяки цьому впевнено прямуємо до перемоги та їдемо у Київ, щоб стати чемпіонами, – розповів Ігор.

Переможці та призери фінальних змагань «Пліч-о-пліч» отримають головний приз – поїздку в літній оздоровчий табір, де зможуть і відпочивати, і займатися спортом.

picture-6picture-1picture-2picture-3picture-4picture-5