Громадська організація «Освіта без умов» вже у 5-те за підтримки громадської організації «ЕдКемп Україна», Міністерства освіти і науки України, Державної установи «Український інститут розвитку освіти», Освітнього омбудсмена, Державної служби якості освіти організовує Магістральну (не)конференцію mini-EdCamp Zaporizhzhia Osvita Bez Umov (далі – (не)конференція) 27 березня 2024 року в офлайн форматі.

EdCamp Ukraine (ЕдКемп Україна) – спільнота українських освітян, яка створена й діє за принципами всесвітнього руху EdCamp. Ініціатива EdCamp народилася у 2010 році в США як альтернативний державному спосіб підвищення кваліфікації та професійного розвитку освітян. Основний інструмент – події оригінального формату (не)конференцій. Міжнародний рух EdCamp у 2019, 2020 і 2021 роках відзначений організацією HundrED як одна зі 100 провідних світових освітніх інновацій.

Мета (не)конференції: надати ресурси для освітянської спільноти щодо забезпечення наскрізних принципів гендерної рівності, які передбачає «Стратегія впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року», яка схвалена розпорядженням КМУ № 1163-р від 20.12.2022 р.; підвищити професійну компетентність учительства щодо організації інклюзивного та соціально-емоційного навчання учнівства; поширити кращі освітні практики Запорізького регіону; ознайомити з освітніми новинками для формування у здобувачів і здобувачок освіти спільних для ключових компетентностей умінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту».

Уся інформація про (не)конференцію також буде розміщуватися:

1) на офіційній сторінці ГО «Освіта без умов» на Facebook

(https://www.facebook.com/osvita.bez.umov);

2) Telegram-каналі (https://t.me/osvitabezumov);

3) в спільноті події на Facebook

(https://www.facebook.com/groups/edcampzaporizhia/).

(Не)конференція є програмою підвищення кваліфікації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 р. (зі змінами № 1133 від 27.12.2019 р.)

Форма реєстрації:https://forms.gle/kf8xhECpdfCDqixm6

Документ, що видається за результатами участі – сертифікат про підвищення кваліфікації на 9 годин (0.27 кредитів ЄКТС). Для отримання документу необхідно пройти сертифікацію за результатами навчання протягом 5 днів з дня проведення.

Участь безкоштовна та не передбачає жодних організаційних та/або сертифікаційних внесків.