У Запорізькій області відбувся обласний етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», створений за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та реалізується Міністерством освіти України, Міністерством молоді та спорту України, Запорізькою обласною військовою адміністрацією, а також в тісній співпраці з Асоціацією футзалу Запорізької області та відокремленим підрозділом Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд.
Перший обласний етап включав змагання з двох видів спорту. За перемогу боролися 8 команд з футзалу та 5 – з черліденгу.

picture-1picture-4picture-2picture-8picture-3picture-5picture-9picture-6picture-7picture-10picture-11picture-12

Директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Людмила Бухаріна зазначила, що змагання вийшли за межі спорту та стали платформою для дружби, спілкування й розвитку.
– Ми згуртували дітей та навіть залучили тих, хто переїхав з тимчасово окупованих територій, – повідомила Людмила Бухаріна.
– В результаті фінальних випробувань переможцями стала команда з футзалу Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» «Їжаки» та черлідерки Запорізької гімназії № 6 Запорізької міської ради «Іволги». Ці два колективи представлятимуть Запорізьку область на всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у червні, – ділиться амбасадорка змагань Олена Аксьонова.
Друге почесне місце з футзалу виборола команда Запорізької гімназії № 12 «Орлан білохвостий», а третє команда Запорізької гімназії № 111 «Гекони».
На другому місці з черліденгу – команда Запорізької гімназії № 4 «Північний Олень», третьому – команда Максимівського ліцею «Рожевий фламінго».

Найкращим бомбардиром турніру став гравець Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Сила Шевченко, який у 6 матчах забив 23 голи.
Найкращим голкіпером визнаний Платон Бібік (Запорізька гімназія № 12), а найкращим гравцем – Марк Лук’яненко (Запорізька гімназія № 111).

Людмила Бухаріна відзначила позитивний настрій учасників та зауважила, що проєкт згуртував школярів у спільній мрії про перемогу.
– Діти неймовірно щасливі. Вони вже вивчили девіз змагань «Разом переможемо!». І, я впевнена, що так воно і буде!
Дякуємо за допомогу в організації та проведенні змагань всім хто був поруч та став надійним плечем, а саме Асоціації футзалу Запорізької області, відокремленому підрозділу Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд, кожному керівнику та тренеру, які підтримали цей проєкт та дали можливість відчути повноцінне щасливе дитинство нашому молодому поколінню! Пліч-о-пліч та разом переможемо!