5 лютого 2018 року у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради розпочала навчання за тренінговим курсом «Профілактика ВІЛ/СНІДу на робочих місцях» чергова команда  працівників різних сфер роботи освітнього закладу.

Навчання за цим курсом систематично проводять наші педагоги: Моргун Анастасія Григорівна та Андрушко Ася Леонідівна, які є сертифікованими тренерами проекту «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримка інституцій».

Перше заняття було присвячене темі «Що має кожен знати про ВІЛ?». Працюючи в групах, учасники заняття визначили актуальність та важливість цієї тематики для сучасного світу.

В інформаційному блоці тренінгу обговорили історію епідемії ВІЛ-інфекції в Україні та світі;  шляхи передачі та принцип дії вірусу на організм; розмежували поняття ВІЛ та СНІД.

Учасникам була надана сучасна статистика поширення ВІЛ-інфекції  у світі та Україні, зокрема у Запорізькій області. За допомогою інтерактивних вправ вдалось зруйнували типові міфи, які існують у сучасному суспільстві щодо цієї проблеми.

Питання є актуальними та важливими, тому група планує продовжити заняття та зустрітись найближчим часом, досліджуючи тему «Формування толерантного ставлення до людей, які живуть із ВІЛ».

IMG_0101IMG_0102IMG_0103IMG_0104IMG_0105IMG_0106IMG_0107