Сучасна концепція загальної середньої освіти підкреслює, що освіта ХХІ століття – це освіта для людини. Тому дуже актуальним  є створення у навчальному закладі комфортних умов для навчання та виховання творчої особистості.

3 січня у школі-інтернаті «Джерело» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів історико-гуманітарного циклу на тему: «Комфортне навчання та виховання школярів як запорука формування успішної особистості». Педагоги розглянули психолого-педагогічні аспекти комфортних умов навчання та виховання, їх вплив на якість знань і формування креативної особистості. Засідання пройшло динамічно, цікаво, були використані різноманітні інноваційні форми роботи.

Голова МО вчителів історико-гуманітарного циклу Панфілова Г.М. виступила з доповіддю «Що таке зони комфорту? Комфортне навчання дітей у школі». Вона вказала, що комфортні умови, створені у навчальному закладі, дозволяють максимально зберегти здоров’я дитини, сприяють гарній поведінці та успішному навчанню. В обговоренні доповіді взяли участь всі педагоги методичного об’єднання: Сапальова Н.Г., Засоріна О.В., Флюр Ю.О., Коваль Р.О., Шокарєва О.Є.

У сьогоднішньому нестабільному світі дитина не почуває себе безпечно й комфортно. Тож давайте створимо комфортну атмосферу, щоб діти виросли добрими, рішучими, з почуттям особистої гідності. Гарна школа, коли в ній добре дітям.

IMG_0101IMG_0102