Спрямованість дошкільних навчальних закладів міста на формування у дітей дошкільного віку  різних компетенцій та підтримання і розвиток їх творчого потенціалу яскраво продемонстровано при проведенні підсумкових етапів міських конкурсів «Музичні перлинки» та «Знайки англійської мови», які пройшли 05 грудня 2017 року на базі ДНЗ № 29 міста.

Оркестри з 24 дошкільних установ  (149 маленьких гравців) вражали присутніх педагогів та батьків технікою відтворення на дитячих музичних інструментах українських народних мелодій, творів  з мультфільмів, музичних альбомів  композиторів тощо. Маленькі виконавці показали  вміння передавати характер твору та гармонійно поєднувати  свою гру в загальному оркестрі.

Яскравим прикладом кропіткої роботи в дошкільних закладах міста щодо реалізації варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти («Іноземна мова») стали виступи переможців першого етапу – 11 дітей з 10 садочків. Вірші, пісні, сценки, виконані англійською мовою, використання позамовних та інтонаційних засобів виразності підтвердили високий рівень сформованості у дошкільників мовленнєвої компетенції та  культури комунікації.

Всі учасники конкурсів нагороджені в рамках міської програми «Обдарована дитина».

IMG_0101IMG_0102IMG_0103