4 грудня 2017 року до Міжнародного дня волонтера у комунальному закладі «Обласний центр молоді» Запорізької обласної ради проходив фестиваль координаторів волонтерського руху в закладах освіти Запорізького краю за підтримки Німецької федеральної компанії GIZ.

На урочистий захід було запрошено кращих волонтерів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради – педагога Зубареву Юлію Сергіївну, яка протягом чотирьох років працює над проектом «Простягни руку допомоги дітям, хворим на лейкоз»; координатора осередку «Волонтерство» дитячо-юнацької організації «КІШ» Філоненко Юлію Володимирівну та бунчужного осередку «Традиції і творчість», одного з найкращих представників осередку «Волонтерство» Осипенка Олександра.

Спочатку відправились взяти участь в цікавому та пізнавальному інтерактивному заході – відвідали студію «Жива бібліотека волонтерства». Особливість такої бібліотеки полягала в тому, що книгами були живі люди, їх читачами – учасники студії.

Таким чином відвідувачі заходу мали змогу в досить комфортному неформальному середовищі познайомитись і встановити діалог.

Саме так ми познайомились із представником Товариства Червоного Хреста  Оспенниковим Володимиром Сергійовичем, який проводить курси першої допомоги. Волонтер пообіцяв приїхати з такими курсами до учнів «Козацького ліцею».

Досить цікавим було знайомство з психологом, заступником  керівника Всеукраїнського центру допомоги учасникам АТО Запорізької області Шаповалом Сергієм Юрійовичем, який, до речі, сам є ветераном АТО.

«Жива бібліотека волонтерства» дуже усім сподобалась.

У рамках Фестивалю координаторів волонтерського руху відбулася презентація альманаху «Волонтерство у кожному навчальному закладі».

У концертному залі Обласного центру молоді було проведено урочисте нагородження волонтерів Запорізького краю – отримали Подяки за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху та за активну доброчинну діяльність і «Особову книжку волонтера», в якій кожен тепер буде записувати свої добрі справи.

Вітаємо усіх з Міжнародним днем волонтера! Бажаємо, щоб вогонь добра та щедрості яскраво палав у ваших серцях, зігріваючи теплом і надією усіх, хто цього потребує.

IMG_0101IMG_0102IMG_0103IMG_0104IMG_0105IMG_0106IMG_0107IMG_0108