Щороку, на початку грудня, у нашій школі проходять заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Основним лейтмотивом цих заходів і всієї діяльності трудового колективу закладу є: інвалідність – не вирок, а тільки привід замислитися над життям, переосмислити його цінності й навчитися жити по-новому, із сенсом для себе та користю для суспільства.

Цього року ми вирішили змінити форму проведення заходу і вигадали театралізований квест-подорож «Даруємо посмішку», де на учнів чекали різноманітні приємні сюрпризи у приміщенні школи.

Найменші дітки мали змогу потрапити у «Королівство красоти», де педагоги разом з учнями старших класів створювали чудові зачіски та малювали на обличчі аквагрим.

Порадувала учнів і новорічна фотозона, яка була створена заздалегідь з різноманітної бутафорії: різнокольорових париків, смішних окулярів, капелюшків та кумедних масок. Діти з радістю перевтілювалися в улюбленого героя або тваринку, одержуючи фото на згадку в яскравому новому образі!

У бібліотеці на учнів 3-4 класів чекало караоке «А в школі музика грає», де дітлахи хором виконували веселі пісні, отримуючи море радості, позитиву та маленькі подарунки.

Останнім маршрутом стала «Імперія кульок»: діти, відповідаючи на цікаві запитання казкової вікторини, отримували у нагороду кумедні фігурки з повітряних кульок. Радості дітей не було меж! Щасливі і стомлені вони пішли додому.

IMG_0101IMG_0102IMG_0103IMG_0104