У виставковому центрі «Козак-Палац» розпочала роботу щорічна спеціалізована виставка «Ярмарок освіти», що об’єднує 19-у спеціалізовану виставку навчальних закладів «Абітурієнт» та 8-у спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном». Захід організовано Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Департаментів освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Запорізької міської ради.

«Ярмарок освіти» став помічником не тільки для випускників та їх батьків, але й для спеціалістів, які прагнуть підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном, а також для всіх учасників освітнього ринку як майданчик для обміну досвідом та здобуття нових професійних знань.

У заході беруть участь більше 50 закладів освіти. Це вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації: ліцеї, коледжі, інститути, академії, університети, лінгвістичні центри. До уваги відвідувачів є пропозиції щодо освіти за кордоном, мовних та інших спеціалізованих курсів.

Відвідали ярмарок і учні 11-х класів “Січового колегіуму”. Старшокласники разом з класними керівниками та вихователями мали змогу ознайомитися зі специфікою вступу до різних навчальних закладів регіону, поспілкуватися з викладачами вузів та нинішніми студентами.

Цей візит дав колегіантам змогу більш відповідально поставитися до вибору майбутньої професії та отримати необхідну інформацію про вступну кампанію-2018 з перших вуст.