9 листопада, в День української писемності і мови, відбулася зустріч учнів-старшокласників та педагогів ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з членом Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України, прозаїком, драматургом, Заслуженим журналістом України, Заслуженим журналістом Автономної Республіки Крим Стусом Віктором Івановичем.

Присутні у залі ознайомилися з життєвим та творчим шляхом відомого земляка, який у свій час працював у районних, міських та всеукраїнських періодичних виданнях та був нагороджений за успіхи в журналістиці та літературі багатьма нагородами, серед яких срібна медаль Нестора Літописця та Золота медаль української журналістики.

Віктор Іванович розповів дітям про значення української мови в житті кожного українця та нашої держави та познайомив з окремими книгами, яких п’ятнадцять у творчому доробку автора. Більшість творів, що побачили світ у період з 2011 по 2017 роки, на історичну тематику, про події, що відбувалися на теренах України: «Помста атлантів. Стріла для мудреця», «Арійський Спас»,«Зловити характерника», «Повернення з іносвіту»,«Клейноди у спадок», «Судний день на Покрову», «Пастка», «Вольному – воля», «Гетьманша», «Чарівний пояс амазонки» та інші.

Незважаючи на те, що останні 38 років Стус В.І. живе у Криму, він пише твори лише українською мовою, зберігши трепетну любов до рідного слова.

IMG_0101IMG_0105IMG_0109IMG_0113IMG_0117IMG_0121