Напередодні Дня захисника України в рамках проведення обласних благодійних акцій “Допоможемо Українській армії”  навчальні заклади Новомиколаївського району брали участь в благодійній акції “Ліки замість квітів”. Любицька і Трудова ЗОШ І-ІІІ ступенів придбали для наших воїнів Державні прапори України. ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Тернуватський і Софіївський НВК зібрали кардіопреперати, жарознижуючі, протиалергічні, проти кишково-шлункових захворювань препарати, краплі для очей, від нежитю, пігулки від кашлю і від болю в горлі, бинти, вату, лейкопластир та інші  медикаменти.

Крім того, вихованці шкіл і дошкільних закладів району приготували нашим воїнам листи, листівки, подарунки, виготовлені власними руками. Робили вони це з великою любов’ю до своїх захисників.

Прапори, ліки, дитячі  поробки передані Волонтерському комітету при Запорізькій обласній державній адміністрації в зону АТО.

Частина дитячих робіт буде представлена на виставці під час святкування Дня захисника України в Новомиколаївському районі, а потім передана воїнам  підшефної військової частини 3129 Національної Гвардії України, яка дислокуються на території області.

Участь в благодійних акціях “Допоможемо Українській армії”  стала доброю традицією в Новомиколаївському районі, вона активно підтримується відділом освіти, молоді та спорту Новомиколаївської райдержадміністрації та усіма навчальними закладами району.

IMG_0101IMG_0105IMG_0109IMG_0113IMG_0117IMG_0121