Нещодавно  представники  студентського  активу Запорізького національного університету з нагоди Дня працівника освіти і Всесвітнього дня вчителя організували  привітання для вчителів і керівництва шкіл Запоріжжя та Запорізької області, з якими тісно співпрацює виш і випускниками яких є студенти ЗНУ.

Заходи були проведені в рамках акції «Привітай свого вчителя», організованої у виші  вперше задля розвитку партнерства і спадкоємства між вишами і середньою школою. На думку адміністрації вишу такі заходи є  важливими у студентському академічному середовищі і проводяться  з метою привернення уваги до важливості і необхідності взаємозв’язку між школою та університетом в контексті розбудови нової моделі системи освіти і єдиного для всіх освітнього процесу.

За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, ця акція підкреслює значущу роль і вагомий  внесок вчителя школи в підготовці майбутньої молоді і є своєрідним виявом поваги до вчителів  середньої  ланки освіти. Адже саме високий рівень підготовки випускників шкіл, який здійснюють вчителі, спрямовуючи зусилля на всебічний розвиток учнів, стає підґрунтям для того, аби вони стали сумлінними студентами й успішними професіоналами. Крім того, участь у таких акціях є показовим прикладом для молоді, яка хоче в подальшому здобувати вищу освіту і дає мотиваційний поштовх для учнів, які в наступному році будуть вступати до вишів.

Відзначимо, що в рамках цієї акції, у якій взяли участь близько 200 студентів 1 курсів усіх факультетів ЗНУ, було організоване привітання директорів і вчителів 89 шкіл міста і 24 шкіл області й урочисто вручено подяки від керівництва ЗНУ. Так, наприклад, студенти ЗНУ привітали педагогічних працівників запорізьких шкіл № 4, 110, 73, 65, 107, запорізької гімназії “ОРТ Алеф” та інших навчальних закладів. Завітавши до своїх шкіл, студенти-першокурсники, які нещодавно закінчили школи, зробили пам’ятні селфі-знімки із своїми педагогами і наставниками на згадку про цікаві роки навчання в середній школі. Також вони підготували для освітян привітання, у яких висловлювали їм свою любов та вдячність. Студенти  подякували викладацькому колективу шкіл за сумлінну працю та побажали здоров’я, творчого натхнення, терпіння, бажання нести знання і досвід учням, добробуту в родинах, любові, щастя і миру. Безліч шанобливих слів та найкращих побажань пролунало цього дня на адресу шановних вчителів, на яких сьогодні лежить дуже велика відповідальність: вони формують майбутнє молоде покоління для держави, а також – людську особистість.

Керівництво Запорізького національного університету висловлює сподівання, що подібні заходи стануть традиційними і закликає долучатись до них і інші навчальні заклади.

IMG_0101IMG_0105