06 жовтня 2017 року на території НВК № 16 було проведено профілактичний захід для учнів 8-9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Завдяки співпраці Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, служби у справах дітей Мелітопольської міської ради Запорізької області та управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області для учнівської молоді було проведено показові виступи спеціалістів правил уникнення враження вибухонебезпечними предметами та поведінки людей у надзвичайних ситуаціях із демонструванням техніки та спецзборів, демонстрація сучасного озброєння поліції. Цікавими були виступи кінологів із курсу дресирування службових собак та затримання злочинців.

Всіх присутніх вітала команда юних інспекторів гімназії № 19, переможець обласного етапу та учасник Всеукраїнського огляду-конкурсу роботи загонів юних інспекторів руху «ЮІР–2016».

Після проходження трьох станцій на великому футбольному полі для всіх присутніх була презентована робота поліцейського спецпідрозділу «КОРД» із затримання умовних злочинців.

DSC_0280DSC_0317DSC_0353DSC_0406DSC_0446