Відповідно до звернення Оргкомітету Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» в рамках Міжнародного фестивалю Sanremo Junior у листопаді 2017 року у Запорізькій області буде проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». 

Засновники та організатори Конкурсу – творче об’єднання  «BrightChildrenofUkraine» та Запорізька облдержадміністрація. Захід відбудеться також за підтримки народного депутата України Володимира Бандурова.

Метою Конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

До участі у зазначеному заході запрошуються учні (вихованці) загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та дитячих музичних шкіл – переможців районних (міських) конкурсів у трьох вікових категоріях: 6-9, 10-13, 13-14 років.

Просимо Вас у кожному районі (місті) Запорізької області організувати проведення відбору конкурсантів відповідно до умов проведення Конкурсу та забезпечити участь одного конкурсанта з супроводжуючою особою для участі у обласному відборі (додається). У фіналі за перемогу конкурсанти продемонструють свій хист в естрадному, народному, джазовому та академічному співі.

Виступи конкурсантів оцінюватиме компетентне журі, серед яких: поет, народний артист України Юрій Рибчинський, співак Тарас Петриненко та інші відомі українські зірки, видатні діячі мистецтва України. Судді будуть оцінювати юних виконавців за чистотою інтонації, красою тембру і силою голосу, динамікою звуку, артистизмом та виразністю виконання.

Організацію підготовки виступів конкурсантів відповідно до умов проведення заходу та витрати щодо участі у Конкурсі беруть на себе територіальні органи державної влади (професійний рівень відеозапису конкурсної пісні та відеовізитівки, фото учасника, костюм, тощо). Місце проведення конкурсу та проживання буде повідомлено додатково.

Координацію підготовки заходу здійснюють Департамент освіти і науки облдержадміністрації та комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

За перемогу в обласному етапі позмагаються 28 учасників. У м. Києві Запорізьку область представить найкращий вокаліст.

Володар Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» братиме участь у Міжнародному фестивалі «Sanremo Junior» в Італії.

IMG_0101IMG_0105IMG_0109IMG_0113IMG_0117