Вже стало доброю традицією для учнів ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» на початку навчального року ходити в туристичний похід до лісництва села Богатир. Теплим та сонячним днем, напередодні Всесвітнього Дня працівника освіти, на подвір’ї училища зібралися юні туристи разом з керівниками туристичних гуртків, щоб дружньою компанією вирушити в краєзнавчу експедицію.

В перший організаційний день було проведено прибирання території оздоровчого комплексу ПТО «Юність». Найважливішим став другий день – експедиційний. Зранку всі очікували свята та хорошої погоди, не дивлячись на примхливий характер осені, – вона була до нас прихильною. Мандрували як класичні туристи – пішки та з рюкзаками за плечима. Пройшли добрі сім кілометрів. Місцем запланованої зупинки стала Гнила балка. Керівник географічного краєзнавства Вороніна В.В. розповіла про проблеми Алтагирського зоологічного заказника загальнодержавного значення , який знаходиться в урочищі на правому березі Молочного лиману Азовського моря. Після змістовної доповіді юні туристи дискутували про найбільшу проблему Молочного лиману – масовий мор риби.

Ввечері учні продемонстрували номери художньої самодіяльності, приурочені до Всесвітнього дня Вчителя, а потім зібралися біля багаття та обмінялися позитивними враженнями.

Не менш цікавим був і третій день – спортивно-змагальний. Спортивні конкурси улюблені учнями і дорослими за активність, азарт і різноманітність. Ніякі розваги не здатні так зарядити енергією і підняти настрій як ігри. Керівники гуртків пішохідного туризму Трет’як М.В. та Дубовик С.П. підготували різноманітні конкурси: набивання м’яча, волейбол, кидки, дартц… У конкурсах брати участь як поодинці, так і командами. Змагальний дух і почуття єднання згуртувати абсолютно всіх учнів. Усі учасники отримали солодкі призи.

Керівник гуртка етнографічне краєзнавство Кардашова Н.Г. провела творчий конкурс на тему «Дари осені». Активні учні виявили творчий підхід, вишуканий смак та неабияку фантазію в оформленні екібани.

IMG_0161IMG_0165IMG_0101IMG_0105IMG_0109IMG_0113IMG_0117IMG_0121IMG_0125IMG_0129IMG_0133IMG_0137IMG_0141IMG_0145IMG_0149IMG_0153IMG_0157