З нагоди Всеукраїнського Дня фізичної культури і спорту у Запоріжжі вітали кращих представників освітянського спорту. Свято, організоване Запорізьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, зібрало у парку культури та відпочинку «Дубовий гай» спортивний актив місцевих вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, представників професійно-технічних навчальних закладів, активістів шкільного спорту.

Зі святом вітали керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, заступник начальника управління молоді фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Владислав Ковпак, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Галина Прийменко, директор департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради Павло Бланк, голова Запорізького обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України Володимир Лобанов, начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Андрій Муштай, заступник начальника Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Віталій Івакін.

У році, що минає, запорізькій учнівській та студентській молоді є чим похвалитися. Головне досягнення –  три медалі Всесвітньої літньої універсіади у Тайбеї, куди Запоріжжя відрядило дванадцять студентів, які виступали у десяти видах спорту.

На  ХІІІ літній Універсіаді України запорізькі студенти перемогли у змаганнях зі спортивної аеробіки, ушу, гандболу. У змаганнях з баскетболу команди Запорізького національного технічного університету та Класичного приватного університету посіли перше та третє місце відповідно. За підсумками змагань Запорізький національний технічний університет став переможцем Універсіади України у своїй категорії.

Команда запорізького державного медичного університету пробилася до фіналу чотирьох Всеукраїнської студентської футзальної ліги, а команда Класичного приватного університету зупинилася за крок від фіналу Всеукраїнської студентської футбольної ліги.

Крім того, п’ять років поспіль дівчата Бердянської загальноосвітньої школи № 3 стають переможцями всеукраїнського фіналу Шкільної баскетбольної ліги 3х3. Збірна команда професійно-технічних навчальних закладів області була переможцем у Всеукраїнських змаганнях серед ПТНЗ з волейболу. І це далеко не всі успіхи запорізьких учнів та студентів на національній і міжнародній аренах.

Кращих спортсменів, тренерів, викладачів  фізичного виховання, спортивних організаторів та активістів було відзначено подяками і грамотами Запорізької обласної ради, Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Запорізького обласного відділення Національного Олімпійського Комітету , Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізького міської ради , Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

На завершення свята учасники відзначили День фізкультури і спорту загальною руханкою, яку провела майстер спорту міжнародного класу зі спортивної аеробіки, старший викладач ЗНТУ Катерина Шеховцова, та її вихованці – багаторазові чемпіони й володарі Кубка України, команда Запорізького національного технічного університету.

IMG_0101IMG_0105IMG_0109IMG_0113IMG_0117IMG_0121IMG_0125IMG_0129IMG_0133IMG_0137