Минулими вихідними в Угорщині відбувся заключний етап Чемпіонату Європи з мотокросу 2017 року класу EMX Open. Переміг у змаганнях запорізький спортсмен, студент юридичного факультету Запорізького національного університету Володимир Тарасов (друге місце посів ще один українець Дмитро Асманов, третє – чеський пілот Петро Бартош).

8-етапні змагання стартували навесні в Данії і проходили в різних країнах Європи. Останній етап відбувся в Угорщині, де Володимир Тарасов і став переможцем Чемпіонату Європи з мотокросу в класі Open. До речі, клас open – це найпотужніший клас, де представлені найсильніші мотоцикли.

До 2016 року Володимира тренував його батько, який є майстром спорту СРСР з мотокросу, а пізніше його наставником став досвідчений тренер Валерій Доценко.

Володимир неодноразово перемагав на етапах чемпіонату Європи, був п’ятим на чемпіонаті світу. На сьогодні він 18-разовий чемпіон України, майстер спорту міжнародного класу.

Вітаємо Володимира Тарасова з черговою перемогою і бажаємо подальших спортивних звершень!