На факультеті менеджменту Запорізького національного університету, за пропозицією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, у 2017/2018 навчальному році розпочнеться підготовка магістрів за новою спеціалізацією «Управління публічними закупівлями» у рамках освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій та адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент». ЗНУ – один із небагатьох вишів України, у якому будуть готувати фахівців з управління публічними закупівлями.

Головною метою цієї магістерської освітньої програми є підготовка управлінських кадрів, що здатні системно та інноваційно мислити, приймати ефективні рішення, які володіють сучасними інструментами менеджменту та інформаційно-комунікаційними технологіями, виконуватимуть функції управління публічними закупівлями на високому професійному рівні.

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Управління публічними закупівлями» упродовж терміну навчання отримають компетенції зі стратегічного планування та процесно-проектного управління закупівельною діяльністю, глибокі знання з нормативно-правових аспектів закупівельного процесу, ефективного управління якістю та ризиками, дослідження ринку і роботи з постачальниками щодо забезпечення міжфункціонального співробітництва та ефективної комунікації. Під час навчання магістранти також оволодіють навичками прийняття рішень у галузі закупівель, визначатимуть технічні характеристики предмету закупівель, вмітимуть вести складні переговори, орієнтуватимуться в нормативно-правовій базі, що стосується закупівель, тощо.

Випускники спеціалізації «Управління публічними закупівлями» зможуть працювати в організаціях, установах, підприємствах, що здійснюють великий обсяг закупівель, керувати процесом закупівель, приймати стратегічно важливі рішення, виконувати функції уповноваженої особи для проведення процедур закупівель, бути категорійними менеджерами, представниками централізованих закупівельних організацій, обіймати посади керівників підприємств, департаментів або відділів закупівель, очолювати тендерні комітети тощо.

Усіх охочих, хто має освіту бакалавра або спеціаліста, запрошуємо на навчання за престижною та перспективною спеціальністю. Більш детальну інформацію можна переглянути на сайті кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Запорізького національного університету: http://www.moil.in.ua