Масштабний спортивно-патріотичний фестиваль під назвою “Хортиця єднає Україну” відбувся у Запоріжжі.  Учасниками триденного свята стали вихованці обласних федерацій ушу та спасу, які цими днями покращували майстерність та оздоровлювалися в спортивних таборах на славетному острові.

За три дні фестивалю юні спортсмени стали учасниками цілої  низки цікавих заходів. Стартували з дня «Східної культури». Ранок юні спортсмени розпочали майстер-класом з китайської гімнастики  тайцзи. Вдень дітей катали на китайському човні-драконі. А ввечері урочисто відкрили фестиваль спортивними змаганнями –вихованці федерації ушу демонстрували свою майстерність у видовищному таолу і бойовому саньда, показовими виступами радували козачата зі спасу. А родзинкою програми стали змагання між представниками різних єдиноборств – ушу-саньда і спасу.

Наступний день присвятили українській культурі. Зранку всі разом робили руханку на березі Дніпра під керівництвом тренерів зі спасу, потім змагалися у традиційних козацьких забавах на пляжі, стали учасниками пізнавальної екскурсії островом Хортиця. А на десерт всі разом танцювали під час дискотеки на відкритому повітрі.

Заключний день фестивалю пройшов під гаслом об’єднання східної та української культури – спортсмени ушу і спасу грали між собою в футбол та регбі. Згодом знайомилися з українськими ремеслами, східною зброєю, каліграфією та масажем під час  інтерактивного ярмарку. А феєричним завершенням триденного фестивалю стало свято фарб холі та святкування Івана-Купала на березі Дніпра.

DSC_0024DSC_0067DSC_0083DSC_0086DSC_0136DSC_0171DSC_0212DSC_0271DSC_0334DSC_0338DSC_0406DSC_0416DSC_0472DSC_0636