У Запоріжжі назвали кращого спортсмена і тренера першого літнього місяця. За результатами конкурсу, який традиційно проводять Запорізькі обласні відділення національного олімпійського комітету та Асоціації спортивних журналістів України, лауреатами червня стали представники стрибків у воду – Максим Долгов та його наставниця, заслужений тренер України Ірина Журавльова. Максим не лише майстер спорту України міжнародного класу, а й студент Запорізького національного технічного університету, і вже в серпні представить Україну на Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї.

Літо Максим Долгов розпочав із золота чемпіонату Європи, який вперше приймала столиця України – Київ. Запоріжець став чемпіоном континенту у синхронних стрибках з вишки разом з Олександром Горшковозовим. Для спортсмена це перше європейське золото у цій олімпійській дисципліні.

– Те, що чемпіонат Європи проходив у Києві це особливо для мене приємно – домашня арена, публіка яка підтримувала нас – це колосальні емоції! Це надає невимовну енергетику, і ти хочеш показати максимальний результат. Крім того, чемпіонат став особливим для мене, тому що я зумів завоювати золото на олімпійському снаряді. У минулому році у мене було золото в неолімпійських виді – міксті. А тут це такий досвід, який надає мені психологічну впевненість, щоб розвиватися далі і підійти до чемпіонату світу і постаратися показати максимальний результат – завоювати медаль, – розповів чемпіон Європи зі стрибків у воду Максим Долгов.

Відпочивати після домашнього тріумфу Максиму ніколи – вже цього тижня він стартує на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті, а у серпні представить Україну на Всесвітній універсіаді в Китаї.