Нещодавно у двох коледжах Запорізького національного університету – Економіко-правничому і Торговому – відбувся черговий випуск молодших спеціалістів. Під час урочистостей свої дипломи отримали майже 200 вихованців Економіко-правничого коледжу, які навчалися за спеціальностями «Правознавство», «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка» (перший в історії ЕПК випуск), «Розробка програмного забезпечення», «Видавнича справа та редагування» і «Фізичне виховання», а також 52 спеціалісти, які навчалися в Торговому коледжі за спеціальностями «Товарознавство і комерційна діяльність», «Бухгалтерський облік» та «Маркетингова діяльність» (перший випуск цього року). Із загальної кількості дипломів випускників ЕПК і Торгового коледжу 44 були з відзнакою.

Чимало юних фахівців отримали також грамоти ректора ЗНУ, які вручав проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, похвальні листи, срібні чи золоті медалі до атестатів. Крім того, вже за доброю традицією, усіх відмінників нагородили золотими медалями за успіхи в навчанні.

У своєму слові директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова привітала молодь, їхніх батьків, викладачів і гостей із цим незабутнім святом. Вона закцентувала увагу присутніх на сакральному значенні цифри «вісім» в історії коледжу: перший набір відбувся у 2008 році і складав тоді 88 осіб, сьогодні під час випускних урочистостей вручають дипломи з 8 спеціальностей, а 2018 рік стане ювілейним для коледжу, який святкуватиме своє 10-ліття. За цей час тут здобули освіту більше тисячі випускників за престижними спеціальностями, котрі відповідають потребам Запорізького регіону та держави загалом.

Випускників Торгового коледжу ЗНУ привітали зі святом представники адміністрації Запорізького національного університету і коледжу, викладачі, батьки та друзі. Від імені ректорату ЗНУ напутні побажання молодим фахівцям висловив проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков. У своєму зверненні до молоді він зазначив, що отримані ними дипломи є першим кроком у доросле життя, і дав вже дипломованим спеціалістам настанову гідно пройти через всі можливі перешкоди й труднощі, аби стати справжніми фахівцями своєї справи. Директор Торгового коледжу Олександр Олійник передусім зичив вихованцям коледжу творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх починаннях і висловив сподівання, що здобуті ними базові знання і навички стануть запорукою майбутнього професійного зростання.

Заслужені відзнаки,  грамоти і гарні привітання отримали випускники за високі досягнення в навчанні. Крім того, подяками були відзначені і батьки випускників за достойне виховання молодого покоління та активну участь у громадському житті навчального закладу.

Гарним подарунком для учасників урочистостей стали святкові концертні програми.

IMG_0170IMG_0174IMG_0178