Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, Міністерства освіти і науки України від 11.04.2017 № 580 «Про організацію та проведення ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році», на підставі спільних рішень організаційних комітетів і журі ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професій: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»,  «Кондитер», «Маляр», «Перукар», «Флорист» були проведені конкурси фахової майстерності серед учнів ПТНЗ та виявлені найкращі.

В цьому році, як ніколи раніше, Запорізька область посіла призові місця у кожному конкурсі. Високий рівень підготовки учнів дали свої результати:

Лісніча Анастасія, учениця ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Флорист»  посіла ІІІ місце.

Владислав Сіняков, учень ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»  посів ІV місце.

Сімушина Елізабет, учениця ДНЗ «Запорізьке ВПУ моди і стилю» у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар»  посіла V місце.

Радченко Леонід, учень ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний  центр ПТО» у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр»  посів V місце.

Галатова Альона, учениця Бердянського економіко-гуманітарного коледжу у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер»  посіла VІ місце.

Пишаємося досягненнями нашої області та бажаємо подальших професійних злетів.