11 червня 2017 року учні 9-Б та 10-Б класів комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради побували в надзвичайному «The Samurai Club».

Цей екзотичний клуб відпочинку та оздоровлення розташований на набережній Дніпра. Символом клубу є маленьке деревце сакури, яке вперше у цьому році порадувало власників та гостей своїм цвітом.

Для юнаків і дівчат програма дня була досить насиченою: майстер-класи зі стрільби з лука, альфа-гравіті, катання на човні та самурайському плоту – усе це подарувало дітям безліч неймовірних емоцій і вражень.

Дуже сподобались усім тренування з альфа-гравіті – нова, досить корисна і цікава система оздоровлення тіла. Як сказав тренер Андрій Афанасьєв: «Це розвиває гнучкість, дуже корисно для хребта, а також допомагає вирости на кілька сантиметрів (у прямому значенні слова), взагалі має потужний оздоровчий вплив як на фізичне, так і на моральне здоров’я, бадьорить, робить міцнішим дух…».

Також юнаки і дівчата милувалися пейзажами Дніпра, цвітом жовтого латаття, спостерігали за маршрутом дикої качки із маленькими каченятами на воді.

Після цікавих занять усіх пригостили фруктами й солодощами.

Дякуємо організатору поїздки – керівнику волонтерської групи «AngelS» Юрію Вдовцову за запрошення, а господарю – «запорізькому самураю» Андрію Афанасьєву за гостинність та неймовірний світ відкриттів.

IMG_0026IMG_0044IMG_7960IMG_8003IMG_8088IMG_9814IMG_9848IMG_9877IMG_9891