Цього тижня вісім найсильніших футбольних команд України в категорії U-16 зберуться в Запоріжжі, щоб розіграти медалі чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги України.

Протягом сезону сорок команд учасників чемпіонату ДЮФЛУ з’ясовували найсильніших в чотирьох групах. В результаті вісімку кращих склали: «УФК-Карпати» (Львів), «Зміна-Оболонь» (Київ), «Шахтар» (Донецьк), «Дніпро» (Дніпро), «Волинь» (Луцьк), «Динамо» (Київ ), ОК ім. І. Піддубного (Київ) та господарі – вихованці запорізької ДЮСШ «Металург».

Запорізька команда вийшла до фінальної частини напряму, посівши перше місце у своїй відбірковій групі. Протягом року вихованці Івана Богатиря з вісімнадцяти матчів програли лише один.

Ігри фінальної частини ДЮФЛУ стартують 16 червня на навчально-тренувальній базі «Металург», що на Великому Лузі. Команди розділено на дві групи. Запорізький «Металург» грає в групі «Б» разом двома столичними командами – «Динамо» і ОК ім. І. Піддубного та луцькою «Волинню»

Саме луцькі хлопці стануть першими суперниками запорожців у фінальному етапі. За результатами групового етапу (16-19 червня) в півфінал вийдуть по дві кращі команди з кожної групи. Потім у стикових матчах  (21 червня) вони визначать фіналістів і тих, хто буде боротися за третє місце. Вирішальні матчі за медалі пройдуть на центральному стадіоні Запоріжжя – «Славутич-Арені» 23 червня.