У березні 2024 року в межах соціального проєкту «Scholarship в Україні», спрямованого на підтримку українських освітніх закладів, розпочався новий конкурс «Мотивація нескорених 2.0».
Учасники конкурсу, переможці (5 освітніх закладів) отримують спеціальні нагороди у вигляді «наборів медійника», до якого входять: веб-камера, освітлення, штатив, монопод, бездротові навушники.
Мета конкурсу – підтримати талановиту молодь та заклади освіти, а також надати допомогу у їхньому просуванні у період кампанії залучення студентів.
Для отримання винагороди у конкурсі, студентам (командам) необхідно підготувати конкурсну роботу у форматі відеоролика/презентації, що відображатиме переваги закладу освіти (факультету, кафедри чи наукового гуртка), в якому вони навчаються. Темою цьогорічних робіт є «Імпульси освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів».
Заявки на участь прийматимуться з 20 березня до 25 травня 2024 року на сторінці конкурсу https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html.
Участь у конкурсі безкоштовна!

Детальні умови – на офіційному сайті проєкту https://scholarship.in.ua/ru/home/.