23 вересня відзначався Міжнародний день жестових мов. До  цієї дати  для учнів з порушеннями слуху школи-інтернату «Джерело» було проведено виховний святковий захід. 

До наших вихованців звернувся Олімпійський чемпіон Жан Беленюк, який  побажав дітлахам успіху та здоров`я й закликав їх ніколи не здаватися на життєвому шляху, навчатися та тренуватися, впевнено йти до своєї мети,

Також діти ознайомилися з презентацією «Історія створення слухового апарату та відомі нечуючі люди». Вони дізналися про життєві шляхи видатних людей з порушеннями слуху та їхній внесок в історію, становлення науки, техніки, освіти, медицини та культури.

Почесною гостею на святковому заході була Олена Кім. Жінка має порушення слуху. Свого часу вона була учасницею групи ілюзіоністів та магів Народного цирку «Калейдоскоп» при Запорізькому УТОГУ; неодноразово брала участь у закордонних гастролях, фестивалях, конкурсах глухих магів в Америці, Італії, Кіпрі,  Німеччині, здобуваючи призові місця. Олена із задоволенням продемонструвала декілька фокусів для учнів «Джерела». Всі глядачі були у захваті  й здивуванні. Свято подарувало неймовірні й  незабутні емоції усім присутнім.

IMG_20210923_175257_547IMG_20210923_175012_475Головна