Директорат шкільної освіти Міністерства освіти і науки України повідомляє, що на виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 р. № 1527, з 14 до 16 лютого 2024 року в м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Т. Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України, за підтримки ДО «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» буде проведено фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (далі – Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти у віковій категорії 16–23 роки. Формат проведення – змішаний (дистанційний та очний).

Для участі у Конкурсі необхідно до 09 лютого 2024 року зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/FQb4aXYipq5nHAoz6, одночасно прикріпити тези (файл у форматі *.doc*) та пройти додатково окрему реєстрацію, спеціально призначену для відеофайлу, за формою:

https://forms.gle/xnuQ5uW3znwkw1Ey9, прикріпивши відео захисту проєкту.

У форматі проведення заходу можливі зміни, про що буде повідомлено

організаторами додатково.

Контактна особа: (068) 440-08-59 (Ірина Юринець); е-mаіl: yurinets@nenc.gov.ua.